Doprava ZDARMA nad 3999 Kč v ČR / Vrácení do 14 dnů / Zasíláme také na Slovensko
Email: info@balisecret.cz Tel: 777 039 519 / 09:00 - 17:00

 

Bali Secret není jen značka oblečení

 

Značka Bali Secret vznikla a započala svůj vývoj v daleké Indonésii, ostrově Bohů a Bohyní. Z rozmanité nabídky krásných šatiček, tunik, overalů, topíků, kalhot / aladinek, tašek, módních doplňků jako šátků, sárongů, náušnic, náramků, známých přívěsků rudrakši a jiných si vybere opravdu každý. Navíc jejich nákupem podporujete Fair Tradeobchod s místními výrobci, návrháři a jedním slovem výtvarníky, pracujícími v rodinných dílnách.

Každý kousek je originální, ručně šitý z kvalitního a hlavně přírodního materiálu viskózového hedvábí, které běžně jen tak někde nenajdete. U nás si přijdou na své i dámy plnějších tvarů, které také přece mohou vypadat skvěle ! Obměňte svůj běžný šatník originálním kouskem z naší nabídky.

HISTORIE

Také jste někdy byli na nějakém místě tak okouzleni, že jste si říkali: „ Tady bych chtěl/a strávit zbytek života.“? Přesně to, se nám totiž stalo. Tím místem byla pro nás Indonésie, konkrétně ostrov Bali. Je to e země neskutečných přírodních krás. Země plná zeleně, průzračné modře a kultury, která přináší klid na duši a vytváří úsměv na tváři.

VZNIK ZNAČKY BALI SECRET

První myšlenka o založení značky přišla na pláži nazývané  Bali Secret. Zde jsme si uvědomili jak skromní a pracovití místní výrobci jsou a jak by bylo hezké je nějakým způsobem podpořit v jejich výrobě. Dovezli jsme pár kousků oblečení a výrobků na náš trh a viděly reakce našich kamarádů a rodin, které byly velmi pozitivní. Díky jejich podpoře jsme mohly v roce 2014 založit značku Bali Secret.

 

 

MOTIVACE

Naše motivace je představit českému trhu kvalitní a originální kousky oblečení, šperků a módních doplňků, které jsou velmi unikátní. Zároveň a především tím podpořit tamní výrobce a dílny, kde tyto úžasné modely vznikají.


      

 

POMÁHÁME

Lidé na Bali mají jednu krásnou vlastnost. Stále se usmívají a tak nám předávají spoustu dobré energie. Proto se snažíme přinášet i něco hezkého zpět na Bali prostřednictvím podpory vybraných projektů, abychom těchto úsměvů viděli co nejvíce. 

Zatím jsme se podílely na výstavbě eko knihovny pro děti v Indonésii v rámci projektu Vesnička BATJA, JEMBER, Východní Jáva – COMMUNITY ECO-LIBRARY ve spolupráci s Green-books.org, která vznikla za účelem rozšíření povědomí o ekologickém zacházení s přírodou.