Doprava ZDARMA nad 3999 Kč v ČR / Vrácení do 14 dnů / Zasíláme také na Slovensko
Email: info@balisecret.cz Tel: 777 039 519 / 09:00 - 17:00

Blog

Pomoc pro Bali

  

Máme dobré zprávy! Finanční obnos, který se nám podařilo shromáždit a jehož součástí byly i Vaše penízky za nákup EKO tašek Bali, se vyšplhal na krásných 10 000,- Kč.

 

 

Bali v době koronavirové

 

Chceme poděkovat všem zákazníkům BALI SECRET, že nákupem našich výrobků (které pro Vás ručně vyrábí právě Balijci), jim pomáháte. V tomto těžkém období epidemie koronaviru je to pro ně ještě cennější, jelikož cestovní ruch, který je živí, utichl.

Jaké budou módní trendy JARO/LÉTO 2020?
Pokud máte rádi modrou barvu, máte vyhráno! Tato barva bude totiž  favoritem  letošní sezóny. Představuje klid, důvěru a harmonii. Výhodou také je, že  sluší každému a má nepřebernou paletu odstínů.

 

 

Tajemné léčivé kameny

Už v dávných dobách lidé věřili v léčivou moc drahých kamenů. Vkládali je do různých amuletů a šperků, které je chránily a dobíjely pozitivní energií. Také přikládání kamenů na bolestivá místa, či masírování postižených oblastí lidského těla bylo častou léčebnou terapií.

Seznamte se s ostrovem Bali

Malý ostrůvek Bali, přezdívaný též jako „ostrov bohů a démonů“, je nejzápadnějším ostrovem indonéského souostroví Malé Sundy. 

Jitka Boho a Bali Secret

Krásná žena, Česká Miss 2010 Jitka Boho miluje přírodu, přírodní materiály, zajímá se o slowfashion (pomalou módu), Fair Trade (férový obchod), proto jsme velice rády, že si oblíbila naše originální kolekce a podporuje naši férovou značku Bali Secret.

Poznej svého výrobce

Víte, kdo ušil váš kousek oblečení? Znáte svého výrobce? 

 

Za každým kouskem ve vašem šatníku stojí vždy a bezvýhradně člověk

Za každým kouskem ve vašem šatníku stojí vždy a bezvýhradně člověk. Víte, kdo stojí za férovou značkou Bali Secret?